אודות עינת בר אילן קיץ

שמי עינת בר אילן קיץ, ואני עו”ד מאז 1992.
אני בעלת תואר ראשון ושני בהצטיינות מאוניברסיטת תל אביב. בעלת רקע נרחב בהופעה בפני בתמ”ש ובכתיבת חוות דעת משפטיות. עוסקת זה מספר שנים בענייני ביטוח לאומי.

ברקע האישי שלי – אני נשואה ואם לשתי בנות-אחת מהן ילדה נכה. השנים שעברו מאז לידת ביתי הנכה, והקשיים המרובים ביותר בדרך לחיים נורמליים והגיוניים, קירבו אותי מאד לנושא של זכויות אנשים עם נכויות בארץ, גם בפן של ביטוח לאומי וגם בפן של זכויות מגופים שונים של המדינה.

אחרי קריירה רצופת  שנים בתחום אחר של המשפט, ואחרי מפנה מסויים בחיי- החלטתי לתת ממרצי, מידיעותיי ומכישוריי גם לאחרים. היום אני מיישמת ידע מעשי וידע משפטי בתחום של תביעות נגד ביטוח לאומי. מדובר בתביעות “קטנות” של גמלת סיעוד ושירותים מיוחדים, או הסכם ניידות וקיצבת זיקנה, עד לתביעות “גדולות” של נפגעי פעולות איבהנכות מעבודה, נכות כללית, וילד נכה. העיסוק האהוב עלי במיוחד הוא השגת זכויות נילוות להכרה בנכות, ושם יש לי הישגים מרשימים.

הניסיון  המשפטי העשיר שלי והקירבה המיוחדת שלי לנושא ביטוח הלאומי- יחד עם קבלות מוכחות בתיקים בהם טיפלתי (- גם בלי רעש תקשורתי), הופכות אותי מתאימה  ביותר עבורכם: אנשים שמחפשים ייצוג משפטי בפני המוסד לביטוח לאומי בתחומים שונים.

מוזמנים ליצור איתי קשר